Luk vindue
Bus 401A - Retning: Campus
  Stop: Ankomst: Afgang: Bus-/Tognummer:
Benløseparken Øst (Benløseparken)   Kl. 08:43 Bus 401A
Benløseparken Kl. 08:43 Kl. 08:43  
Benløse Centret (Fredensvej) Kl. 08:44 Kl. 08:44  
Magleagervej (Fredensvej) Kl. 08:44 Kl. 08:44  
Benløse Kro (Roskildevej) Kl. 08:45 Kl. 08:45  
Ringstedet (Nordre Ringvej) Kl. 08:47 Kl. 08:47  
Ringsted Sygehus (Nørregade) Kl. 08:49 Kl. 08:49  
Ringsted Centret (Nørregade) Kl. 08:50 Kl. 08:50  
Torvet (Nørregade) Kl. 08:51 Kl. 08:51  
Hovmarksvej (Sjællandsgade) Kl. 08:53 Kl. 08:53  
Ringsted St. Kl. 08:56 Kl. 08:57  
Odinsvej (Næstvedvej) Kl. 08:59 Kl. 08:59  
Sdr. Parkvej (Søndervang) Kl. 09:00 Kl. 09:00  
Birkevej (Søndre Parkvej) Kl. 09:00 Kl. 09:00  
Bøgevej (Søndre Parkvej) Kl. 09:01 Kl. 09:01  
Campusskolen (Ahorn Allé) Kl. 09:02 Kl. 09:02  
ZBC Ringsted (Ahorn Allé) Kl. 09:02 Kl. 09:02  
Abelsvej (Bengerds Allé) Kl. 09:03 Kl. 09:03  
Campus (Bengerds Allé) Kl. 09:04    
Køredage:
kører lø, sø
Bemærkninger: