|
Brøndby Strand St.
|
|
Kl. 05:26
|
Bus 500S
|
|
Albjergparken (Borgm K Rasmussens Blvd)
|
Kl. 05:26
|
Kl. 05:26
|
|
|
Brøndby Hallen (Borgm K Rasmussens Blvd)
|
Kl. 05:31
|
Kl. 05:31
|
|
|
Gildhøj Centret (Park Allé)
|
Kl. 05:33
|
Kl. 05:33
|
|
|
Tranehaven (Park Allé)
|
Kl. 05:34
|
Kl. 05:34
|
|
|
Åskellet (Østbrovej)
|
Kl. 05:35
|
Kl. 05:35
|
|
|
Glostrup St. (Sydvestvej)
|
Kl. 05:38
|
Kl. 05:40
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 05:41
|
Kl. 05:41
|
|
|
Rigshospitalet, Glostrup (Nordre Ringvej)
|
Kl. 05:42
|
Kl. 05:42
|
|
|
Glostrup Nord (Nordre Ringvej)
|
Kl. 05:44
|
Kl. 05:44
|
|
|
Smedeland (Fabriksparken)
|
Kl. 05:46
|
Kl. 05:46
|
|
|
Farverland (Fabriksparken)
|
Kl. 05:47
|
Kl. 05:47
|
|
|
Teknisk Skole (Fabriksparken)
|
Kl. 05:48
|
Kl. 05:48
|
|
|
Fabriksparken, Formervangen (Fabriksparken)
|
Kl. 05:49
|
Kl. 05:49
|
|
|
Sydbuen
|
Kl. 05:56
|
Kl. 05:56
|
|
|
Hedegårdscentret (Hold-an Vej)
|
Kl. 05:58
|
Kl. 05:58
|
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Hold-an Vej)
|
Kl. 05:59
|
Kl. 05:59
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 06:03
|
Kl. 06:03
|
|
|
Bydammen
|
Kl. 06:03
|
Kl. 06:03
|
|
|
Skovvejens skole - vest (Skovvej)
|
Kl. 06:05
|
Kl. 06:05
|
|
|
Egebjerghuse (Skovvej)
|
Kl. 06:07
|
Kl. 06:07
|
|
|
Søndergårdsvej (Ballerupvej)
|
Kl. 06:12
|
Kl. 06:12
|
|
|
Værløse St., under broen (Fiskebækvej)
|
Kl. 06:13
|
Kl. 06:13
|
|
|
Bavnestedet (Fiskebækvej)
|
Kl. 06:14
|
Kl. 06:14
|
|
|
Fiskebækbroen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 06:17
|
Kl. 06:17
|
|
|
Farum Bytorv (Frederiksborgvej)
|
Kl. 06:19
|
Kl. 06:19
|
|
|
Farum Midtpunkt (Frederiksborgvej)
|
Kl. 06:20
|
Kl. 06:20
|
|
|
Nordøststien (Bistrupvej)
|
Kl. 06:23
|
Kl. 06:23
|
|
|
Bistrup Trafikplads
|
Kl. 06:28
|
Kl. 06:28
|
|
|
Hovedgaden (Stationsvej)
|
Kl. 06:31
|
Kl. 06:31
|
|
|
Birkerød St.
|
Kl. 06:32
|
Kl. 06:32
|
|
|
Birkerød Kongevej (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 06:33
|
Kl. 06:33
|
|
|
Byagervej (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 06:35
|
Kl. 06:35
|
|
|
Sjælsøskolen (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 06:36
|
Kl. 06:36
|
|
|
Høsterkøbvej (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 06:38
|
Kl. 06:38
|
|
|
Isterød (Frederiksborgvej)
|
Kl. 06:42
|
Kl. 06:42
|
|
|
Mariehøj Allé (Frederiksborgvej)
|
Kl. 06:43
|
Kl. 06:43
|
|
|
Hovedgaden (Rungstedvej)
|
Kl. 06:44
|
Kl. 06:44
|
|
|
Hørsholm Midtpunkt (Usserød Kongevej)
|
Kl. 06:45
|
Kl. 06:45
|
|
|
Kongevejs Centret (Usserød Kongevej)
|
Kl. 06:46
|
Kl. 06:46
|
|
|
Bolbrovej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 06:47
|
Kl. 06:47
|
|
|
Ådalsparkvej (Højmosen)
|
Kl. 06:50
|
Kl. 06:50
|
|
|
Kokkedal St.
|
Kl. 06:53
|
|
|