Luk vindue
Letbane L2 - Retning: Lystrup
  Stop: Ankomst: Afgang: Bus-/Tognummer:
Mårslet   Kl. 08:08 Letbane L2
Tranbjerg Kl. 08:15 Kl. 08:16  
Gunnar Clausens Vej Kl. 08:18 Kl. 08:18  
Viby Jylland Kl. 08:22 Kl. 08:23  
Aarhus H Kl. 08:31 Kl. 08:33  
Dokk1 Kl. 08:35 Kl. 08:35  
Skolebakken Kl. 08:36 Kl. 08:36  
Nørreport Aarhus Kl. 08:38 Kl. 08:38  
Universitetsparken Kl. 08:40 Kl. 08:40  
Aarhus Universitet (Ringgaden) Kl. 08:41 Kl. 08:41  
Stjernepladsen Kl. 08:42 Kl. 08:42  
Stockholmsgade Kl. 08:44 Kl. 08:44  
Vandtårnet (Ringvejen) Kl. 08:46 Kl. 08:46  
Nehrus Allé Kl. 08:47 Kl. 08:47  
Olof Palmes Allé Kl. 08:50 Kl. 08:50  
Aarhus Universitetshospital Kl. 08:52 Kl. 08:52  
Gl. Skejby (Agro Food Park) Kl. 08:53 Kl. 08:53  
Humlehuse Kl. 08:54 Kl. 08:54  
Klokhøjen Kl. 08:56 Kl. 08:56  
Lisbjerg Bygade Kl. 08:57 Kl. 08:57  
Lisbjerg-Terp Kl. 08:59 Kl. 08:59  
Nye Kl. 09:01 Kl. 09:01  
Lystrup Kl. 09:04    
Køredage:
kører ma - fr
Bemærkninger: